Predaj- Polyfunkčný objekt Banská Bystrica -RakytovcePrehľad

ID: #9171
Cena: 185.000 €
Typ: Polyfunkčný objekt
Kontrakt: Predaj
Oblasť: Banská Bystrica
Rozloha: 1154m2

Ponúkame na predaj polyfunkčný zrekonštruovaný objekt s dvomi samostatnými bytmi a halou, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne v Banskej Bystrici časť Rakytovce. Objekt je vhodný na podnikanie a bývanie. Celková výmera je 1154 m2. Objekt bol rekonštruovaný v r. 2006- nové rozvody elektriky, vodovodné a kanalizačné prípojky , plynová prípojka je v dosahu.

Dispozícia: Objekt sa skladá z dvoch častí, podnikateľská časť ( hala, kancelária, sklad, kotolňa) a obytná časť ( 2-izbový a 3i-zbový byt + podkrovie)

Podnikateľská časť- hala vhodná na skladové/ výrobné priestory. Priestory sa skladajú z 3 častí, V prvej časti sa vchádza do miestnosti z ktorej je vchod do kancelárie s krbom a do veľkej haly. Z haly sa prechádza do tretej časti v ktorej sa nachádza sklad a kotolňa s wc. Z tretej časti sa vchádza do chodby bytových priestorov. V prípade záujmu sa dá využiť na bývanie podkrovie nad halou.
Obytná časť- tu sa nachádzajú dva byty, ktoré nie sú samostatne uvedené na liste vlastníctva . Na prízemí 2-izbový byt s kuchyňou, kúpeľnou, wc a krbom. Na poschodí sa nachádza 3-izbový byt s obývačkou a kuchyňou, kúpeľňou, wc, šatník a 2 izby

Areál je oplotený s dvoma vstupmi s asfaltovou prístupovou cestou. Kúrenie: ústredné, kotol na drevo.

Mapa

mhtransbanner